Академия 26 Август 2023

Лудогорец U15 с класически успех над Дунав

Лудогорец U15 постигна класически успех с 3:0 над Дунав в мач от програмата на V кръг в първенството на Елитната юношеска група до 15 години. Момчетата на...

Лудогорец U15 постигна класически успех с 3:0 над Дунав в мач от програмата на V кръг в първенството на Елитната юношеска група до 15 години. Момчетата на Милен Маринов гостуваха в Русе за двубоя.

Мачът започна отлично за талантите на Шампионите, които откриха още в 1-та минута. Гола отбеляза Андрей Гутев. До почивката Александър Николаев и Тимур Мустафа излязоха сами срещу вратаря на Дунав. Николаев обаче  стреля край целта, а ударът на Мустафа бе спасен. Първото полувреме завърши при този резултат.

След почивката Петър Клявков удвои в 65-та минута. Асистенцията бе на Николай Попов. Крайното 3:0 оформи Веселин Атанасов в 76-т минута. Последния пас даде Александър Николаев.

Доволни сме от спечеените три точки. Момчетата се постараха, но чисто игрово имам забележки, които ще чистим в тренировките, коментира старши треньорът Милен Маринов след последния съдийски сигнал.