Академия 27 Май 2023

Лудогорец U13 попиля с 12:0 Юнак (Варна)

Лудогорец U13 попиля с 12:0 Юнак (Варна) в мач от първенството за деца в зона Варна. Макар и вече шампиони в групата, "орлетата" играха амбициозно и...

Лудогорец U13 попиля с 12:0 Юнак (Варна) в мач от първенството за деца в зона Варна. Макар и вече шампиони в групата, "орлетата" играха амбициозно и мотивирано, което предреши крайния резултат.

Голеадата започна Благовест Мичев в 6-та минута. В 9-та Симеон Симеонов удвои. В 11-та и 16-та Георги Денчев вкара за 3:0 и 4:0. С два гола се отличи и Илия Димитров, който бе точен в 21-та и 26-та минута, за да набъбне резултатът до 6:0. В 30-та минута Даниел Тодоров направи 7:0 и при този резултат завърши първото полувреме.

През второто Емир Мехмедов и Манол Тодоров реализираха седмия и осмия гол, съответно в 36-та и 40-та минута. В 41-та и 55-та играчи на съперника си вкараха два автогола, а между тях в 53-та минута се разписа Даниел Тодоров.

При такъв резултат коментарът е излишен. През втората част дадохме шанс на всички момчета в групата и те се представиха добре, коментира старши треньорът Делян Георгиев след края на срещата.

U13: Лудогорец - Юнак 12:0