Академия 26 Май 2023

Лудогорец U14 вкара пет безответни гола на Дунав в Русе

Лудогорец U14 вкара пет безответни гола на Дунав в Русе в мач от първенството за деца на зона Варна и се нуждае от една победа в оставащите два...

Лудогорец U14 вкара пет безответни гола на Дунав в Русе в мач от първенството за деца на зона Варна и се нуждае от една победа в оставащите два двубоя, за да финишира първи в надпреварата.

Максим Минков откри в 19-та минута, след като слаломира между бранителите на съперника. В 20-та минута Елисей Съров удвои. При този резултат завърши първото полумвреме.

След почивката Ястиян Георгиев вкара в 46-та минута за 3:0 с шут от дистанция. Две минути по-късно Елисей Съров реализира за 4:0, също с удар извън наказателното поле. Крайното 5:0 оформи Георги Петров с глава в 55-та минута.

Не започнахме по най-добрия начин, но после намерихме верния ритъм. Момчетата заслужават поздравления за сериозното отношение и старанието, коментира старши треньорът Милен Маринов след края на срещата.