Академия 7 Май 2023

Лудогорец III стигна само до 1:1 с Рилци в Добрич

Лудогорец III надигра Рилци, създаде повече и по-чисти голови ситуации, но ги пропусна и стигна само до равенство 1:1. Мачът от XXVI кръг на...

Лудогорец III надигра Рилци, създаде повече и по-чисти голови ситуации, но ги пропусна и стигна само до равенство 1:1. Мачът от XXVI кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра в Добрич.

Още в 3-та минута вратарят на домакините с мъка отрази удар на Петър Кирев. Рилци успяха да открият резултата в 11-та минута след колективна грешка в отбраната на разградчани. В 23-та минута шут на Николай Николов профуча над горната греда. Първото полувреме завърши при този резултат.

След подновяването на играта Димитър Иванов имаше шанс да изравни в 65-та минута, но вратарят на съперника успя да спаси. В 70-та минута "орлите" изравниха. Точен бе Николай Николов, а асистенцията бе на Емил Кьосов.

Доволен съм от представянето на момчетата, въпреки че не успяхме да спечелим. Допуснахме ранен гол и това повлия на развоя на срещата. Отборът се бори мъжки и имаше достатъчно ситуации, за да вземем победата, но за съжаление ги пропуснахме, коментира след последния съдийски сигнал.