Академия 22 Април 2023

Лудогорец U13 победи с 1:0 Дунав (Русе)

Лудогорец U13 спечели с 1:0 регионалното дерби с Дунав (Русе). Мачът от програмата на XVII кръг в първенството за деца в зона Варна се игра на един от...

Лудогорец U13 спечели с 1:0 регионалното дерби с Дунав (Русе). Мачът от програмата на XVII кръг в първенството за деца в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Единственото попадение в срещата, оказало се с цената на трите точки, отбеляза Георги Денчев в 23-та минута. Голът падна след центриране от левия фланг, а Денчев отигра с едно докосване, без да спира топката.

"Орлетата" имаха и други добри ситуации за попадение, като при една от тях през второто полувреме Емир Мехмедов удари греда.

Изиграхме силно първо полувреме и нетолкова добро второ, като и през двете създадохме по 2-3 добри голови ситуации. Хубавото е, че успяхме да спечелим срещу сериозен съперник, коментира старши треньорът Делян Георгиев след края на двубоя.

U13: Лудогорец - Дунав (Русе)