Академия 13 Ноември 2022

Лудогорец U13 би с 3:0 Юнак във Варна

Лудогорец U13 би с 3:0 Юнак във Варна в мач от X кръг на първенството в зона Варна. "Орлетата" откриха резултата в 29-та минута. Крум Крумов вкара с...

Лудогорец U13 би с 3:0 Юнак във Варна в мач от X кръг на първенството в зона Варна.

"Орлетата" откриха резултата в 29-та минута. Крум Крумов вкара с шут от около 20 метра. При този резултат завърши първото полувреме.

След подновяването на играта Крум Крумов удвои преднината на разградчани с второто си попадение в срещата. Той се разписа след корнер. Точка на спора сложи Денислав Добрев в 45-та минута.Той се оказа най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле на съперника.

Имахме пълно превъзходство в двубоя. Създадохме и пропуснахме много ситуации за гол, като не допуснахме нито една сериозна опасност пред нашата врата, коментира старши треньорът Делян Георгиев след края на двубоя.