Академия 12 Ноември 2022

Лудогорец III с пълен обрат срещу Черно море (Варна) II

Лудогорец III стигна до пълен обрат в мача си с Черно море (Варна) II и спечели с 2:1, след като съперникът поведе в 50-та минута. Срещата бе от...

Лудогорец III стигна до пълен обрат в мача си с Черно море (Варна) II и спечели с 2:1, след като съперникът поведе в 50-та минута. Срещата бе от програмата на XIII кръг в първенството на Североизточна Трета лига и се игра на стадион "Гнездо на орли".

През първото полувреме нямаше отбелязани голове и двата тима се оттеглиха за почивка при нулево реми.

Второто не започна добре за "орлите", които получиха гол в 50-та минута, след статично положение. Авансът на гостите не обезсърчи момчетата на Захари Сираков и в 75-та минута те успяха да стигнат до изравняване. Попадението реализира Денис Кехайов, а аистенцията бе на Николай Николов. В 84-та минута Тончо Георгиев бе повален в наказателното поле и главният съдия посочи бялата точка. Зад топката застана Йоан Йорданов и стреля неспасяемо за победното 2:1.

Много съм доволен от представянето на момчетата. Доминирахме през цялото време, създадохме много положения, но все не успявахме да отбележим. Хубаво е, че показахме характер и усилията ни бяха възнаградени с обрат и победа, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.

Лудогорец III - Черно море (Варна) II 2:1