Академия 12 Ноември 2022

Лудогорец U16 II прегази със 7:0 Дунав 09 в Сливо поле

Лудогорец U16 II прегази със 7:0 Дунав 09 в Сливо поле в мач от програмата на IX кръг в първенството за юноши младша възраст в зона Русе. През...

През първото полувреме "орлите" отбелязаха два гола. Айкън Ахмедов се разписа с глава, а  Никълъс Димитров - с удар от дистанция.

След почивката разгромът бе оформен с попадения на Атанас Донев, Атакан Мердан, Ерай Мехмед, Стефан Стефанов и Галин Минчев. За последните двама това бяха първи голове през новия сезон.

През първото полувреме играта бе сравнително равностойна, като това личи и от резултата. След направените на почивката корекции, доминирахме изцяло и достигнахме до тази категорична победа, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Пламен Петров.