Академия 29 Октомври 2022

Лудогорец U14 II пречупи с 1:0 лидера Локомотив в Русе

Лудогорец U14 II пречупи с 1:0 временния лидер в групата Локомотив в Русе в мач от VII кръг на първенството за деца в зона Русе. Двата отбора...

Двата отбора направиха здрав мач, в който имаше много борба и здрави единоборства. Головите ситуации обаче бяха много малко. Закономерно първото полувреме завърши при нулево равенство. Разградчани нанесоха своя удар в 55-та минута. Боян Стойчев нахлу отдясно и стреля неспасяемо в далечния ъгъл. До края на срещата "зелените" запазиха преднината си и се поздравиха с крайния успех.

Получи се здрав и оспорван мач с най-силно представилият се досега състав в групата. Съперникът бе пределно мотивиран да спечели, но ние се справихме добре и успяхме да вземем своето, коментира старши треньорът Георги Керкелов след края на срещата.