Академия 29 Октомври 2022

Лудогорец U13 вкара пет безответни гола на Черно море (Варна) II

Лудогорец U13 спечели с категоричното 5:0 мача си с Черно море (Варна ) II в мач от първенството на зона Варна за деца. Двубоят се игра на един от...

Лудогорец U13 спечели с категоричното 5:0 мача си с Черно море (Варна ) II в мач от първенството на зона Варна за деца. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Разградчани поведоха с 1:0 в края на първото полувреме. Голът отбеляза Илия Димитров. След почивката отново Димитров удвои. За 3:0 бе точен Даниел Тодоров. Четвъртия гол реализира Сатинслав Николов. Крайното 5:0 оформи Николай Радков.

Имахме пълно превъзходство, а и трябва да отчетем, че играчите на съперника са с година по-малки от нашите. Играхме добре и с настроение, но направихме прекалено много пропуски и то от чисти ситуации, коментира старши треньорът Делян Георгиев.

U13: Лудогорец - Черно море II 5:0