Академия 27 Октомври 2022

Лудогорец U14 отстъпи с 0:1 на Ботев в Пловдив за купата на БФС

Лудогорец U14 загуби с 0:1 от Ботев (Пловдив) в първи мач от осминафиналите на турнира за купата на БФС. Двубоят се игра в града под тепетата....

Домакините успяха да открият в 4-та минута, след индивидуална грешка в отбраната на разградчани. В края на първото полувреме играч на Ботев получи директен червен картон за обидни думи и реплики към главния съдия.

През втората част талантите на Шампионите имаха превъзходство и създадоха няколко добри ситуации за гол. Не им достигна обаче точност в завършващия удар.

Действахме припряно, явно заради важността на двубоя. Имахме достатъчно положения, за да стигнем поне до равенство, но не се получи. В реванша всичко зависи от нас самите, коментира старши треньорът Милен Маринов след последния съдийски сигнал.