Академия 9 Октомври 2022

Лудогорец III загуби с 0:3 от Черноломец

Лудогорец III загуби с 0:3 мача си срещу Черноломец (Попово) от VIII кръг в първенството на Североизточна Трета лига. Момчетата на Захари Сираков...

Лудогорец III загуби с 0:3 мача си срещу Черноломец (Попово) от VIII кръг в първенството на Североизточна Трета лига. Момчетата на Захари Сираков гостуваха за двубоя.

В 4-та минута Йоан Йорданов нахлу в наказателното поле и бе повален от бранител на Черноломец. Главният съдия отсъди дузпа, но минута по-късно Емил Кьосов пропусна от бялата точка. До почивката домакините реализираха в 35-та, 42-та и 44-та минута за крайното 0:3. В 75-та минута Черноломец останаха с 10 души на терена, след като техен играч бе изгонен с директен червен картон за удар при спряна игра.

Получи се много нервен мач, в който емоциите взеха връх, а футболът липсваше, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.