Академия 29 Септември 2022

Лудогорец U15 би с 5:0 Етър

Лудогорец U15 прегази с 5:0 Етър (Велико Търново). Мачът от IX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от...

Лудогорец U15 прегази с 5:0 Етър (Велико Търново). Мачът от IX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Боян Иванов откри резултата в 24-та минута. Той се оказа най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле на съперника. Александър Сергеев удвои с глава в 33-та минута. Той засече центриране от корнер на Калоян Божков. При този резултат дойде краят на първото полувреме.

След подновяването на играта Димитър Мрънков отбеляза два гола, съответно в 45-та и 52-та минута, за да увеличи преднината на 4:0. Първото попадение той реализира след разбъркване пред вратата на Етър, второто - след асистенция на Илиян Гатински. Крайното 5:0 оформи Калоян Божков, а последния пас отново даде Илиян Гатински.

Доволни сме от победата и от цифровото й изражение. Имаме обаче забележки към играта, по-специално към контрола върху топката и концентрацията пред гола, коментира старши треньорът Росен Маринов след последния съдийски сигнал.