Академия 10 Септември 2022

Лудогорец U13 стартира с 4:0 над Олимпик

Лудогорец U13 започна с 4:0 над Олимпик (Варна) участието си в първенството на зона Варна. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на...

Лудогорец U13 започна с 4:0 над Олимпик (Варна) участието си в първенството на зона Варна. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Резултатът откри Николай Радков в 14-та минута. В 26-та минута Станислав Николов отбеляза за 2:0. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката Емир Мехмедов се разписа за класическата разлика в 43-та минута. В 50-та минута Люсиен Желев оформи крайното 4:0.

Изиграхме добър мач, доволен съм от децата. Контролирахме мача, пропуснахме още няколко добри ситуации, а не допуснахме сериозни положения пред нашата врата, коментира старши треньорът Делян Георгиев след последния съдийски сигнал.