Академия 18 Август 2022

Лудогорец U17 с победа в Стара Загора

Лудогорец U17 взе трите точки при гостуването си на Берое в Стара Загора. Момчетата на Емилян Петров спечелиха с 1:0 мача от III кръг на първенството...

Лудогорец U17 взе трите точки при гостуването си на Берое в Стара Загора. Момчетата на Емилян Петров спечелиха с 1:0 мача от III кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години и са с пълен актив от точки - 9.

Единственото попадение в срещата падна в 29-та минута. Отбеляза го Константин Димитров, а последния пас даде Кристиян Атанасов.

През втората част "орлите" заложиха на бързите контраатаки и на три пъти създадоха добри ситуации за гол, но не успяха да ги реализират.

Момчетата се справиха добре. Имам, разбира се, и забележки. Пред нас се откриха шансове и за още попадения, но най-важното е, че спечелихме трите точки срещу един от стойностните отбори в групата, коментира старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.