Академия 4 Август 2022

Лудогорец U17 разгроми с 8:0 мъжкия отбор на Фратрия

Лудогорец U17 разгроми с 8:0 юношите старша възраст на Фратрия (Варна). Контролата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". През...

Лудогорец U17 разгроми с 8:0 мъжкия отбор на Фратрия (Варна). Контролата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме "орлите" вкараха шест гола. Филип Гигов откри в 3-та минута. В 6-та минута Джанер Садетинов удвои от дузпа, свирена за фал в наказателното поле срещу Александър Маринов. В 13-та минута Константин Димитров също бе спрян непозволено в наказателното поле и минута по-късно Симеон Шишков направи 3:0 от бялата точка. В 17-та минута Александър Маринов вкара за 4:0, а три минути по-късно резултатът стана 5:0. Попадението реализира Кристиян Николов. Последният гол до почивката вкара Филип Гигов в 39-та минута.

През втората част до крайното 8:0 се стигна след попадения на Константин Димитров и Иван Георгиев, съответно в 62-та и 81-та минута.

Момчетата се стараха и изпълниха поставените им задачи. Постепенно в хода на подготовката вдигаме нивото, но има още много компоненти от играта, които трябва да усъвършенстваме, коментира старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.

U17: Лудогорец - Фратрия