Репортаж 30 Юли 2022

Лудогорец II отстъпи с 0:1 на Струмска слава

Лудогорец II отстъпи с 0:1 на Струмска слава при гостуването си в Радомир за мача от III кръг на първенството във Втора лига. Първото полувреме бе...

Лудогорец II отстъпи с 0:1 на Струмска слава при гостуването си  в Радомир за мача от III кръг на първенството във Втора лига.

Първото полувреме бе равностойно и без много ситуации за гол. Закономерно почивката дойде при нулево реми.

След подновяването на играта домакините успяха да открият резултата в 48-та минута. Точен бе Антон Тунгаров. След попадението "орлите" бяха по-дейният отбор на терена, като след 65-т мнута доминацията им бе пълна. Чисти ситуации за попадение се откриха пред Петър Георгиев и Хюсеин Кельовлуев на два пъти.

Играта бе равностойна и може би не бе справедливо да загубим. За жалост допуснахме лек гол и изпуснахме добри възможности да отбележим. Крайно време е нашият отбор да започне да печели мачовете си и да трупа точков актив, коментира старши треньорът Тодор Живондов.