Академия 14 Ноември 2012

Талантите от Лудогорец пак биха юношите на Георге Хаджи

Нова победа над юношите от Академия "Георге Хаджи" постигнаха талантите от набор 1998 в школата на Лудогорец.

Нова победа над юношите от Академия "Георге Хаджи" постигнаха талантите от набор 1998 в школата на Лудогорец. "Орлите" биха с 3:1 в контролен мач, който се игра на клубната база в Разград. Двата тима се срещнаха и преди две седмици, като момчетата на треньора Георги Керкелов тогава надделяха с 2:1.

В последния спаринг, който се игра пред погледа на треньора на мъжкия отбор Ивайло Петев, Лудогорец поведе с 2:0 през първото полувреме. Точни бяха Мехмед и Осман. След почивката Кадри покачи на 3:0. Буквално в последната минута на двубоя румънците от школата на Хаджи, която се намира в Констанца, стигнаха до почетен гол.

Съставът на Лудогорец срещу Академия "Георге Хаджи": Илхан, Братованов, Колев, Стоянов, Бойчев, Аначков, Халил, Мехмед, Осман, Св. Ковачев, Л. Ковачев (Йорданов, Кадри, Николов, Конов, Хасан, Добрев, Петров, Бозев)