Академия 12 Юли 2022

Лудогорец III загуби с 1:2 от Динамо (Киев)

Лудогорец III загуби с 1:2 от младежка формация на украинския гранд Динамо (Киев) в контрола. Мачът се игра на стадион "Гнездо на орли" в Разград....

През първото полуреме украинците поведоха с 1:0 и този резултат се запази до почивката. В началото на втората част "орлите" изравниха.Точен бе Петър Кирев. Двайсет минути преди края Динамо отбеляза втория си гол в двубоя, с който бе оформен крайният резултат.

Ние сме в началото на своята подготовка и е нормално да сме по-тежки заради сериозните физически натоварвания. Съперникът ни е силен и класен отбор, от който имаме какво да научим. Проверката бе сериозна и много полезна, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков след края на срещата.