Академия 9 Юли 2022

Лудогорец U17 спечели с класика първата си контрола

Лудогорец U17 спечели първата си контрола от лятната подготовка с класическото 3:0. Разградчани победиха във Варна юношите старша възраст на местния...

Лудогорец U17 спечели първата си контрола от лятната подготовка с класическото 3:0. Разградчани победиха във Варна юношите старша възраст на местния Спартак.

Емилиян Петров заложи на два различни състава през двете полувремена. През първото "орлите" отбелязаха два гола. Вкара ги Христо Въжаров. След почивката точен бе Кристиян Николов.

Като за първи мач момчетата се представиха добре. Имаше ритъм, имаше динамика, спазиха и тактическите указания. Колкото и резултатите в проверките да не са най-важни, е хубаво, че стартирахме с победа, коментира старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.