Репортаж 30 Юли 2011

Лека победа в последната контрола на Лудогорец

Лудогорец постигна лесна победа срещу Етър в последната си контрола, която се игра днес на стадион "Ивайло" във Велико Търново.

Лудогорец постигна лесна победа срещу Етър в последната си контрола, която се игра днес на стадион "Ивайло" във Велико Търново. Мачът завърши 2:0 като головете вкараха Михаил Александров /15 мин./ и Марселиньо/ 26 мин./.

За първия гол Марселиньо проби от ляво в наказателното поле на Етър, върна към Михаил Александров, който стреля от зоната на дузпата. Вторият гол падна отново след комбинация между двамата. Марселиньо пое топката с гърди и прехвърли елегантно вратаря на Етър Цветомир Цанков. Бразилецът беше в основата на всичко красиво, което сътвори Лудогорец в контролната среща и беше изпратен с аплодисменти от местната публика, когато беше сменен през второто полувреме от Мирослав Иванов.

За Лудогорец дебют направиха и новите попълнение – Станислав Генчев и Александър Барт. Първият игра почти цял мач, докато Барт се появи през второто полувреме.

Мениджърът на Лудогорец Ивайло Петев заложи на следните играчи в контролата: Урош Голубович /Емил Михайлов/, Сувад Грабус /Шоко/, Мариан Ярабица / Франко Бано/, Станислав Жеков / Александър Барт/, Йордан Минев /Венцислав Йорданов/, Светослав Дяков /Николай Дюлгеров/, Станислав Генчев /Диян Димов/, Димо Бакалов /Димо Атанасов/, Михаил Александров / Мирослав Антонов/, Тодор Колев /Жуниор Кишеда/, Марселиньо /Мирослав Иванов/.