Академия 7 Май 2022

Лудогорец III разби с 4:0 Волов (Шумен)

Лудогорец III постигна категорична победа с с 4:0 над Волов (Шумен). Мачът от XXIII кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на...

Лудогорец III постигна категорична победа с с 4:0 над Волов  (Шумен). Мачът от XXIII кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на стадион "Гнездо на орли".

Талантите на Шампионите откриха в 25-та минута. Точен бе Росен Иванов, а последния пас даде Емил Кьосов. Този резултат се запази до почивката.

В 54-та минута Росен Иванов отбеляза втория си гол в срещата. Емил Кьосов пък записа втора асистенция. В 61-та минута Димитър Иванов направи разликата класическа след подаване на Росен Иванов. Крайното 4:0 оформи Мариян Гиров в 89-та минута. Асистенцията бе на Димитър Иванов.

Направихме добър мач, отбелязахме и хубави голове. Владеехме инициативата и не допуснахме сериозни опасности пред нашата врата, коментира старши трненьорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.

Лудогорец III - Волов (Шумен) 4:0