Академия 17 Април 2022

Лудогорец U16 спечели с 2:0 срещу Доростол (Силистра)

Лудогорец U16 спечели с 2:0 срещу Доростол (Силистра) в мач от XVI кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Варна. Двубоят се игра на един...

Лудогорец U16 спечели с 2:0 срещу Доростол (Силистра) в мач от XVI кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Варна. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Емилиян Петров откриха в 6-та минута. Голът отбеляза Мирон Асенов, който се ориентира най-добре след корнер и разбъркване в наказателното поле на съперника. Първото полувреме дойде при този резултат.

След подновяването на играта "орлите" стигнаха до второто си попадение в 60-та минута. Попадението реализира Никола Ботев след хубав самостоятелен пробив.

Пропуснахме много  и то добри възможности за гол. Трябваше по-рано да успокоим и затворим мача с второ попадение. За жалост ни липсваше концентрация пред гола, коментира старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.

U16: Лудогорец - Доростол (Силистра) 2:0