Репортаж 6 Април 2022

Лудогорец II със зрелищно 3:3 срещу ЦСКА 1948 II

Лудогорец II и ЦСКА 1948 II не се победиха в зрелищен мач с много обрати и завършиха 3:3. Двубоят от програмата на XXX кръг в първенството на Втора...

Лудогорец II  и ЦСКА 1948 II не се победиха в зрелищен мач с много обрати и завършиха 3:3. Двубоят от програмата на XXX кръг в първенството на Втора лига се игра на стадион "Гнездо на орли". За дубъла на Шампионите като титуляри започнаха Вандерсон и Джордан Икоко от представителния тим на клуба.

Гостите откриха в 10-та минута. Точен с глава бе Ангел Бастунов. Осем минути по-късно Хюсеин Кельовлуев изравни, а асистенцията бе на Икоко. В 31-та минута столичани поведоха с попадение на Денислав Александров. В 37-та минута "червените" получиха правото да изпълнят дузпа. Зад топката застана Валентин Йосков, но той не успя да отбележи. Първото полувреме завърши при този резултат.

В 68-та минута влезлият като смяна Цветослав Петров изравни за разградчани. В 72-та минута централния бранител на "орлите" Александър Ганчев си отбеляза автогол, който отново даде преднина на гостите. В 86-та минута Вандерсон се разписа, за да фиксира крайното 3:3.

Този мач можеше, както да го спечелим, така и да го загубим. В нападение видях много позитивни неща, докато действията ни в отбрана не бяха на нужното ниво, коментира след края на срещата старши треньорът Тодор Живондов.

ЛУДОГОРЕЦ II  -  ЦСКА 1948 II  3:3

0:1 Ангел Бастунов (10)

1:1 Хюсеин Кельовлуев (18)

1:2 Денислав Александров (31)

2:2 Цветослав Петров (68)

2:3 Александър Ганчев (72 - автогол)

3:3 Вандерсон (86)

Лудогорец II: Дамян Христов, Методий Стефанов, Вандерсон, Велислав Минков, Владислав Найденов, Илкер Будинов, Петър Георгиев, Тихомир Димитров, Хюсеин Келуьовлуев, Александър Ганчев, Джордан Икоко

ЦСКА 1948 II: Иван Караджов, Димитър Пиргов, Михаил Минков, Симеон Василев, Никола Борисов, Реян Даскалов, Стелиян Добрев, Ангел Бастунов, Денислав Александров, Валентин Йосков, Даудет Ндонгала