Репортаж 9 Февруари 2022

Лудогорец II победи с 5:0 втория отбор на Етър (Велико Търново)

Лудогорец II победи с 5:0 третодивизионния Етър (Велико Търново) II в контрола. Мачът се игра в Старата столица. Възпитаниците на Тодор Живондов...

Лудогорец II победи с 5:0 третодивизионния Етър (Велико Търново) II в контрола.  Мачът се игра в Старата столица.

Възпитаниците на Тодор Живондов откриха в 12-та минута. Голът отбеляза Петър Георгиев. Минута преди края на редовното време на първата част Владислав Найденов удвои. При този резултат двата отбора се оттеглиха за почивка.

В 59-та минута Хюсеин Кельовлуев бе точен за класическото 3:0. Отново той покачи на 4:0. Крайният резултат оформи Йоан Йорданов в 75-та минута.

Играхме с отбор, който е по-млад дори от нашия състав. Въпреки категоричния резултат не показахме най-доброто си лице. Отборът може много повече и се надявам да го покаже в официалните мачове, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.