Академия 5 Февруари 2022

Лудогорец U15 победи с 4:0 Фратрия в контрола край морето

Лудогорец U15 победи Фратрия с категоричното 4:0 в контрола. Срещата се игра на терен в Националната спортна база "Спорт палас" във Варна. Момчетата...

Лудогорец U15 победи Фратрия с категоричното 4:0 в контрола. Срещата се игра на терен в Националната спортна база "Спорт палас" във Варна. Съставът на съперника бе от възрастовата група юноши младша възраст (U16).

Момчетата на Димчо Ненов откриха в 15-та минута чрез Янко Ажуани. В 21-та минута Кристиян Маринов отбеляза за 2:0. Класиката стана факт в 37-та минута. Оформи я Янко Ажуани с второто си попадение в двубоя. При този резултат двата отбора се оттеглиха за почивка.

Единственият гол през втората част падна в 57-та минута. Вкара го Наско Янев.

Изиграхме една полезна контрола. В нея всички момчета се постараха да покажат най-доброто, на което са способни. Все още има компоненти от играта ни, които трябва да подобряваме, за да сме по-силни напролет, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.