Академия 22 Януари 2022

Лудогорец U13 започна с 3:0 в контролите

Лудогорец U13 спечели с класическото 3:0 първата си контрола от зимната подготовка. Момчетата на Милен Маринов гостуваха на връстниците си от Етър...

Лудогорец U13 спечели с класическото 3:0 първата си контрола от зимната подготовка. Момчетата на Милен Маринов гостуваха на връстниците си от Етър във Велико Търново.

"Орлетата" поведоха в 10-та минута. Павлин Люцканов центрира от фал, а Даниел Емилов отбеляза с глава. В 21-та минута Джанер Садетинов проби по левия фланг, а Тодор Тодоров се възползва от центрирането му по най-добрия начин и удвои. При този резултат завърши първата част.

През втората резултатът стана 3:0 в 37-та минута, като домакините си отбелязаха автогол.

Въпреки убедителната победа имам сериозни забележки към спазването на тактическата дисциплина за водене на мача. Върху това трябва да работим и съм убеден, че ще се получи, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Милен Маринов.