Академия 4 Декември 2021

Лудогорец U16 финишира с победа над Светкавица

Лудогорец U16 записа победа с 2:0 над Светкавица в последния си за полусезона мач от програмата на X кръг в първенството за юноши младша възраст в...

Лудогорец U16 записа победа с 2:0 над Светкавица в последния си за полусезона мач от програмата на X кръг в първенството за юноши младша възраст в зона Варна. Разградчани гостуваха в Търговище.

Момчетата на Емилиян Петров откриха в 15-та минута. Мартин Станчев центрира от корнер, Ивайло Петров засече с глава и отбеляза. Двата отбора се оттеглиха за почивка при този резултат.

Крайното 2:0 оформи Мартин Станчев в 65-та минута. Асистира му Кристиян Господинов. Десет минути преди попадението Господинов удари греда, след като излезе сам срещу вратаря и се опита да го прехвърли.

Теренът бе много тежък, а времето - лошо. Няма как при такива условия да се играе добър футбол. Радващото е, че победихме. В тази ситуация на преден план излиза битката. Не сме доволни, че някои от играчите не показаха нужната футболна агресия. Равносметката от есенния полусезон е добра за нас, от играните 10 мача спечелихме 9 и 1 завършихме наравно, коментира след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.