Академия 28 Ноември 2021

Лудогорец U17 би с 4:0 Етър

Лудогорец U17 спечели с категоричното 4:0 мача с връстниците си от Етър (Велико Търново). Срещата от XIV кръг на първенството в Елитната юношеска...

Лудогорец U17 спечели с категоричното 4:0 мача с връстниците си от Етър (Велико Търново). Срещата от XIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години.

Момчетата  на Христо Господинов откриха резултата в 24-та минута. Никола Ботев проби добре и намери Емил Панов. Последва прострелно центриране по тревата и точно засичане с едно докосване от Иван Нешков. В 36-та минута Стивън Вълчев бе точен за 2:0. Асистенцията отново бе на Емил Панов. Почивката дойде при този резултат.

Емил Панов добави в 60-та минута и гол към двете си асистенции в срещата. Той засече с глава центриране на Стивън Вълчев. В 71-та минута Петър Кирев , отново с глава, оформи крайното 4:0.

Момчетата се постараха и в двете фази на играта. На моменти се получиха хубави неща, които сме тренирали. Имаме и слабости в играта, които ще трябва постепенно да изчистваме, каза след последния съдийски сигнал старши треньорът Христо Господинов.

U17: Лудогорец - Етър (Велико Търново)