Академия 28 Ноември 2021

Лудогорец U13 спечели с 2:0 срещу Шампиони

Лудогорец U13 спечели с 2:0 срещу Шампиони (Варна) в отложен мач от VI кръг на първенството в зона Варна. Момчетата на Милен Маринов отбелязаха по...

Момчетата на Милен Маринов отбелязаха по едно попадение във всяко от двете полувремена.

В 4-та минута на първото бе точен Виктор Иванов. Асистенцията бе на Иван Терзиев.

Във 57-та минута на второто се разписа Георги Петков, а последния пас даде Павлин Люцканов.

Доволни сме, че завършихме полусезона с победа. Имаме обаче много забележки към изпълнението на поставените задачи. Момчетата трябва да се стараят повече. Днес не се справихме на ниво във фаза атака. Трябваше много по-рано да вкараме втори гол и да затворим мача, коментира старши треньорът Милен Маринов.

U13: Лудогорец - Шампиони 2:0