Академия 17 Ноември 2021

Лудогорец U18 отпадна на четвъртфинал след 1:1 с ЦСКА 1948 в реванша

Лудогорец U18 отпадна на четвъртфиналите на турнира за Купата на БФС от ЦСКА 1948, след като реваншът между двата отбора в Разград завърши 1:1....

Лудогорец U18 отпадна на четвъртфиналите на турнира за Купата на БФС от ЦСКА 1948, след като реваншът между двата отбора в Разград завърши 1:1. Първият мач преди седмица приключи с нулево реми, а съперникът продължава напред благодарение на гола, отбелязан на чужд терен.

ЦСКА 1948 успя да поведе, след като удар на техен играч срещна напречната греда и рикошира в гърба на вратаря на "орлите". Изравнителното попадение реализира Йоан Йорданов с глава.

Много сме разочаровани. Създадохме и пропуснахме много положения, както днес, така и преди седмица. Отпаднахме заради пропуските, които направихме, коментира след края на двубоя старши треньорът Захари Сираков.

U18: Лудогорец - ЦСКА 1948 1:1