Академия 13 Ноември 2021

Лудогорец III отстъпи с 1:2 на Дунав в Русе

Лудогорец III отстъпи с 1:2 на Дунав в Русе в мач от XI кръг на първенството в зона Русе. Домакините успяха да поведат с 1:0 в 13-та минута на...

Лудогорец III отстъпи с 1:2 на Дунав в Русе в мач от XI кръг на първенството в зона Русе.

Домакините успяха да поведат с 1:0 в 13-та минута на срещата. Минута по-късно Росен Иванов отбеляза за 1:1. Почивката дойде при този резултат.

В средата на втората част "орлите" бяха близо до втори гол, но защитник на Дунав изби от голлинията удар на Росен Иванов. В 89-та минута съперникът стигна до втори гол, с който спечели двубоя.

Въпреки загубата съм доволен от представянето на отбора. Момчетата демонстрираха дух и мъжество. Жалко, че в самия край допуснахме втори гол, защото с оглед на играта заслужавахме да си тръгнем най-малко с точка от Русе, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.