Академия 6 Ноември 2021

Лудогорец U14 II спечели с 4:0 гостуването си на Черноломец

Лудогорец U14 II спечели с 4:0 гостуването на връстниците си от Черноломец в Попово за мача от VIII кръг на първенството в зона Русе. През първото...

През първото полувреме падна само едно попадение. Отбеляза го Габриел Русев в 11-та минута.

След почивката отново Габриел Русев бе точен за 2:0 в 41-та минута. Станимир Николов оформи класиката в 62-та минута. Шест минути по-късно Георги Илиев сложи точка на спора с гол за крайното 4:0.

Момчетата изиграха добър мач. Действаха дисциплинирано и до голяма степен изпълниха поставените задачи. Резултатът можеше да е и по-изразителен, но в някои моменти не ни достигна концентрация при последния пас и завършващия удар, коментира след края на срещата старши треньорът Диян Ангелов.