Академия 31 Октомври 2021

Лудогорец U17 отстъпи с 0:1 на Локомотив в Пловдив

Лудогорец U17 отстъпи с 0:1 при гостуването си на Локомотив в Пловдив за мача от XI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години....

Домакините отбелязаха единствения гол в срещата в 15-та минута, като топката спря в мрежата след рикошет. До почивката "орлите" имаха добра възможност да изравнят чрез Димитър Филипов. Той отправи хубав удар от воле, но топката премина край вратата.

През втората част домакините се затвориха, головите ситуации липсваха, а авансът им се запази до края на срещата.

Получи се едно добро като динамика първо полувреме, в което малко нещастно допуснахме гол. Във второто не се игра много футбол, преобладаваха физическите сблъсъци, а домакините се стремяха да рушат играта. Днес определено много ни липсваше последният пас, защото имахме няколко чудесни ситуации, които не можахме да развием по най-добрия начин в завършващата фаза, коментира след последния съдийски сигнал водилият тима в този мач помощник-треньор Емил Георгиев.