Академия 30 Октомври 2021

Лудогорец U13 отстъпи на Дунав с 0:1

Лудогорец U13 отстъпи с 0:1 на Дунав (Русе) в мач от VIII кръг на първенството в зона Варна. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо...

Лудогорец U13 отстъпи с 0:1 на Дунав (Русе) в мач от VIII кръг на първенството в зона Варна. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме не паднаха голове и съперниците се оттеглиха за почивка при нулево реми. В началото на второто Дунав откри резултата. Бранител в зелено не успя да изчисти добре топката, тя попадна в играч на гостите, който стреля отдалеч и отбеляза. В 50-та минута "орлите" на свой ред вкараха гол, но той бе отменен, защото реферите прецениха, че Емил Йорданов е бил в засада.

Стигна се до неприятна загуба за нас, в мач, в който реално съперникът нямаше голови ситуации. От своя страна ние пропуснахме няколко много чисти положения. Момчетата се стараха и се опитаха да изпълнят поставените задачи и да покажат на терена това, върху което работим в тренировките. В някои компоненти на играта ни се получи, в други - не. Ние реално сме отбор, който е заедно от три месеца и все още не са изградени взаимовръзките между момчетата на терена. Не съм доволен от липсата на концентрация в завършващата фаза. Когато играеш с по-сериозен съперник и пропускаш добрите си възможости, няма как да спечелиш, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Милен Маринов.

U13: Лудогорец - Дунав (Русе)