Академия 24 Октомври 2021

Лудогорец U15 с класика над Спартак (Плевен)

Лудогорец U15 победи с класическото 3:0 връстниците си от Спартак (Плевен). Мачът от X кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се...

Лудогорец U15 победи с класическото 3:0 връстниците си от Спартак (Плевен). Мачът от X кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Димчо Ненов откриха в 9-та минута, когато Наско Янев засече с глава центриране на Кристиян Манушев. До почивката добра възможност за второ попадение се откри пред Георги Пенев, но той не успя да порази целта.

В 45-та минута Наско Янев даде хубав пас на Филип Гигов и нападателят реализира за 2:0. В 56-та минута Кристиян Манушев бе точен за крайното 3:0. През втората част, след удари на Кристиян Манушев и Станислав Витанов, и гредите помогнаха на съперника да избегне по-тежко поражение.

В такива мачове трябва да сме по-убедителни в действията си. Резултатът е добър, но от играта има още много какво да се желае, коментира страши треньорът Димчо Ненов след последния съдийски сигнал.

U15: Лудогорец - Спартак (Плевен) 3:0