Академия 24 Октомври 2021

Лудогорец U14 разби с 5:0 Фратрия (Бенковски)

Лудогорец U14 разби с 5:0 Фратрия (Бенковски) в мач от VII кръг на първенството в зона Варна. Момчетата на Росен Маринов откриха в 28-та минута....

Лудогорец U14 разби с 5:0 Фратрия (Бенковски) в мач от VII кръг на първенството в зона Варна.

Момчетата на Росен Маринов откриха в 28-та минута. Точен бе Боян Иванов, а головия пас даде Николай Николов. Този резултат се запази до почивката.

В 43-та минута резултатът стана 2:0. Асистенцията отново бе на Николай Николов, а гола отбеляза Максим Минков. Отново Максим Минков бе точен в 48-та минута за класическото 3:0, а асистенцията бе на Даниел Борисов. В 51-та минута Максим Минков оформи своя хетрик, а Даниел Борисов записа втора асистенция. В края на редовното време Борисов направи хеттрик от голови подавания, а попадението реализира Максим Маринов.

Като цяло съм доволен от представянето ни. През първата част доминирахме, а през втората превъзходството ни бе тотално. Създадохме голови ситуации за поне още толкова голове. За отбелязване е още, че много силно от резервната скамейка се включиха Максим Минков и Даниел Борисов, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Росен Маринов.

U14: Лудогорец - Фратрия 5:0