Репортаж 27 Септември 2021

Лудогорец II вкара 3 гола, но загуби от дубъла на ЦСКА-1948

Лудогорец II отбеляза 3 гола на дубъла на ЦСКА-1948, но инкасира 4 попадения и отстъпи на съперника. Мачът от XI кръг на първенството във Втора лига...

Лудогорец II отбеляза 3 гола на дубъла на ЦСКА-1948, но инкасира 4 попадения и отстъпи на съперника. Мачът от XI кръг на първенството във Втора лига се игра на стадиона в Бистрица.

Срещата започна отлично за "орлите", които откриха още в 4-та минута с гол на опитния Бранимир Костадинов. В 12-та минута домакините успяха да изравнят чрез Александър Златков. В 26-та минута Бранимир Костадинов бе спрян с нарушение в наказателното поле и главният съдия Петър Кузев посочи бялата точка. Минута по-късно Димитър Митков изпълни точно дузпата и разградчани отново поведоха. В 40-та минута защита на Лудогорец II не се справи по най-добрия начин след центриране от ъглов удар и Александър Златков възстанови равенството. Първото полувреме завърши при този резултат.

Домакините стигнаха до 3:2 в 61-та минута, след като Стелиян Добрев бе изведен сам срещу Дамян Христов и не сбърка. ЦСКА-1948 II вкара четвърти гол в 77-та минута чрез Емануил Личев. "Орлите" успяха да  отбележат своето трето попадение в добавеното време на двубоя. Точен с глава бе Петър Караангелов.

За пореден път допуснахме изключително елементарни грешки, които предопределиха изхода от срещата. Проблемите ни се дължат единствено на неубедителното представяне в отбрана. Въпреки загубата, трябва да се стегнем и в следващия кръг да спечелим срещу Марица (Пловдив), коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

ЦСКА 1948 II - Лудогорец II 4:3