Репортаж 16 Октомври 2012

Лудогорец отнесе Дунав с 3:0, Гела вкарва два

Лудогорец победи Дунав (Русе) с 3:0 в контролна среща в две полувремена по 35 минути. Два гола за успеха на шампионите отбеляза Франк Гела.

Лудогорец победи Дунав (Русе) с 3:0 в контролна среща в две полувремена по 35 минути. Два гола за успеха на шампионите отбеляза Франк Гела. Веднъж се разписа Мирослав Иванов. Именно Деко откри резултата в началото на първото полувреме. Гела покачи на 2:0 до почивката. През втората част Ивайло Петев направи доста смени, като шампионите пропуснаха още куп положения. Гела можеше да реализира хеттрик, но топовният му шут срещна дясната греда. Напречният стълб бе основен помощник на вратаря на Дунав и след удар на Роман Безяк.

Стартов състав на Лудогорец: Чворович, Шоко, Барт, Моци, Кайсара, Генчев, Бургзорг, Гела, М. Иванов, Марселиньо, Безяк

Влезли след почивката: Аргилашки, Мантула, Костадинов, Витиня, Александров, Бакалов, Димитров, Марем