Академия 19 Септември 2021

Лудогорец U15 разби с 6:0 Ботев във Враца

Лудогорец U15 разгроми с 6:0 във Враца връстниците си от местния Ботев. С победата си в мача от V кръг на първенството в Елитната юношеска група до...

Лудогорец U15 разгроми с 6:0 във Враца връстниците си от местния Ботев. С победата си в мача от V кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години момчетата на Димчо Ненов оглавиха временното класиране. Те имат пълен актив от 15 точки, при голова разлика 18:1.

Янко Ажуани откри в 8-та минута, след като засече центриране на Крис Иванов. Само три минути по-късно Наско Янев удвои. Стефан Стефанов оформи класиката в 33-та минута, след хубав удар от дистанция. Почивката дойде при този резултат.

Кристиян Манушев са разписа за 4:0 в 55-та минута. До края на срещата Адриан Барабанов вкара два гола, в 60-та и 63-та минута. За първия асистенцията бе на Кристиян Манушев, а вторият падна след далечен удар.

Момчетата играха добре, със старание и дисциплина. Съперникът обаче не бе на нашето ниво и не бива от този мач да си вадим генерални заключения. Има много компоненти в играта ни, които трябва да подобрим, ако искаме да сме на ниво, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.