Академия 18 Септември 2021

Лудогорец U13 разби с 8:0 Спартак (Варна)

Лудогорец U13 разби с 8:0 връстниците си от Спартак (Варна). Мачът от II кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец U13 разби с 8:0 връстниците си от Спартак (Варна). Мачът от II кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първата част момчетата на Милен Маринов отбелязаха четири гола. Емил Йорданов реализира първото и третото попадение, а Даниел Емилов - второто и четвъртото.

През втората Емил Йорданов оформи своя хетрик за 5:0. Марин Русев бе точен за 6:0, а последните два гола за крайното 8:0 вкараха съответно Еди Дончев и Стефан Желязков.

Доволен съм от играта ни във фаза атака. Има какво обаче да се желае от действията ни в отбрана, въпреки че не допуснахме гол. В тренировките ще наблегнем върху допуснатите трешки, за да не ги повтаряме, коментира старши треньорът Милен Маринов.