Академия 11 Септември 2021

Лудогорец III с пета поредна победа

Лудогорец III записа пета поредна победа в Североизточна Трета лига. Момчетата на Захари Сираков победиха с 1:0 Черноморец (Балчик) в мач от V кръг...

Лудогорец III записа пета поредна победа в Североизточна Трета лига. Момчетата на Захари Сираков победиха с 1:0 Черноморец (Балчик) в мач от V кръг на първенството, игран на стадион "Гнездо на орли".

Разградчани можеха да открият резултата още в 4-та минута на срещата, но удар на Калоян Симеонов срещна гредата. В 13-та и 16-та минута добри ситуации се откриха пред Георги Маджаров и Калоян Симеонов, но те не успяха да реализират. Първото полувреме завърши при нулево равенство.

През второто "орлите" продължиха да доминират на терена и настойчиво да търсят победата. В 66-та минута Росен Иванов прати топката в мрежата за 1:0. Асистенцията бе на Димитър Господинов. В 82-та минута Христо Георгиев можеше да удвои, но силният му шут прати топката в гредата.

Изиграхме много добър мач срещу достоен съперник. Контролирахме срещата през по-голямата част от игровото време, като принудихме гостите предимно да се защитават. Създадохме много голови ситуации, но за съжаление реализирахме само една. Най-важното е, че момчетата с всеки мач израстват и показават стойностен футбол, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.