Академия 13 Октомври 2012

Лудогорец U 17 с първа загуба в първенството

Лудогорец записа първа загуба в първенството в елитната юношеска група до 17 години.

Лудогорец записа първа загуба в първенството в елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на треньора Милан Чирич паднаха с 1:2 при гостуването на ЦСКА в София. Мачът на стадион "Академик" започна отлично за "орлите". Още в 18-ата минута Борислав Ангелов откри резултата. Той се възползва от пас на Антонов и с глава изпрати топката в мрежата. "Червените" обаче постигнаха пълен обрат само за две минути. В 35-ата Юлиан Чапаев изравни, след като засече в мрежата центриране от корнер. 120 секунди по-късно Тихомир Маджарски отбеляза за 2:1 след самостоятелен пробив. През второто полувреме Лудогорец опита всичко, за да стигне поне до равенството, но играчите на Чирич нямаха ден.

Въпреки загубата, Лудогорец остава на първо място в класирането на две точки пред Левски. "Сините" обаче имат мач по-малко.

Съставът на Лудогорец срещу ЦСКА: Шоколарев, Стилянов, Ангелов, Георгиев, Гергов, Китов, Димитров, Здравков (65-Ганев), Кънчев (70-Йорданов), Кула, Антонов