Академия 18 Април 2021

Лудогорец III направи 3:3 със Спортист в Генерал Тошево

Лудогорец III направи 3:3 при гостуването си на Спортист в Генерал Тошево за мача от XXIII кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двата...

Лудогорец III направи 3:3 при гостуването си на Спортист в Генерал Тошево за мача от                XXIII кръг на първенството в Североизточна Трета лига.

Двата отбора изиграха оспорван двубой, който предложи интересен развой на събитията. Спортист поведе с 2:0, след попадения в 15-та и 17-та минута. "Орлите" намалиха в 21-та минута чрез Станислав Вълчев. В 32-та минута Мариян Гиров изравни. Седем минути по-късно Лудогорец III стигна до пълен обрат. Каел Димитров прати за топката в мрежата на домакините за 3:2. При този резултат завърши първата част.

През втората падна само едно попадение. Спортист успя да изравни в 63-та минута от дузпа.

Не показахме най-доброто, на което сме способни. Теренът бе тежък, но това не ни извинява. Допуснахме грешки в отбрана, а в предни позиции пропиляхме добри ситуации за гол, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.