Академия 6 Април 2021

Лудогорец U18 на полуфинал след 5:0 над Етър

Лудогорец U18 се класира за полуфиналите на турнира за купата на БФС, след убедителна победа с 5:0 над Етър (Велико Търново). "Орлите" бяха домакини...

Лудогорец U18 се класира за полуфиналите на турнира за купата на БФС, след убедителна победа с 5:0 над Етър (Велико Търново). "Орлите" бяха домакини в мача реванш, а първият двубой в старата столица завърши с победа на "болярите" с 1:0.

Момчетата на Захари Сираков откриха в 14-та минута, с гол на Александър Занков. Асистенцията бе на Йоан Йорданов. Две минути по-късно Радослав Петров вкара за 2:0, а последния пас даде Росен Иванов. В 25-та минута Димитър Иванов намери добре Йоан Йорданов и той направи резутата класически. До края на полувремето не паднаха други попадения. Още 2 минути след началото на втората част Радослав Петров изпълни точно отсъдената дузпа за 4:0. В 60-та минута Емил Кьосов асистира на Росен Иванов за крайното 5:0.

Момчетата играха на ниво и изпълниха напълно плана за водене на мача. Нещата, които тренирахме, се получиха добре. Най-важното е, че продължаваме напред, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.

U18: Лудогорец - Етър (Велико Търново) 5:0