Академия 28 Януари 2021

Лудогорец U19 обърна Марица в контрола

Лудогорец U19 обърна Марица Пловдив до 3:1 в контрола. Мачът със състезаващия се в Трета лига съперник се игра в Хисаря, където талантите на "орлите"...

Лудогорец U19 обърна Марица (Пловдив) до 3:1 в контрола. Мачът със състезаващия се в Трета лига съперник се игра в Хисаря, където талантите на "орлите" са на лагер. Победата е втора поредна през зимната подготовка за момчетата на Захари Сираков.

Марица откри в 31-та минута на двубоя. Само 5 минути по-късно Енис Ерол изравни. Двата тима се оттеглиха за почивка при този резултат. През втората част разградчани стигнаха до пълния обрат след голове на Даниел-Виктор Кънчев и Хидает Хюсеин, съответно в 70-та и 84-та минута на срещата.

Още сме малко тежки заради сериозните физически натоварвания, но съм доволен от представянето ни. Момчетата показаха дисциплина и много се стараха, заяви след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.