Академия 24 Януари 2021

Лудогорец U17 и U15 стартираха контролите с победи над Шумен

Лудогорец U17 и U15 стартираха в контролите с победи над Шумен. По-големите, със старши треньор Христо Господинов, разгромиха...

Формациите на Лудогорец U17 и U15 стартираха в контролите с победи над Шумен.

По-големите, със старши треньор Христо Господинов, разгромиха съперниците си с 6:0, като гостите излязоха със състав от възрастовата група U19. През първото полувреме за "орлите" бяха точни  Петър Кирев, Тончо Георгиев и Халим Касим. През втората част се разписаха Йоан Йорданов, Христо Георгиев и Янислав Дюлгеров.

Водената от Емилиян Петров формация U15 надделя с 2:1, като гостите разчитаха на състезатели от U16 и U17. Разградчани поведоха с 2:0 през първото полувреме, с голове на Никола Ботев и Мирон Асенов. След почивката Шумен намали от дузпа.

На този етап от подготовката се справихме добре. Момчетата опитаха да покажат на терена това, което тренираме. До голяма степен нещата се получиха, но продължаваме да работим, коментира страши треньорът на U17 Христо Господинов.

Излязохме с два различни състава през първата и през втората част. Момчетата се опитаха да спазят максимално тактическите указания и като цяло се представиха добре, каза старши треньорът на U15 Емилиян Петров.