Академия 12 Ноември 2020

Лудогорец III с класика над Черноломец (Попово)

Лудогорец III победи с класическото 3:0 Черноломец ( Попово). Мачът от XII кръг на първенството в Североизточната Трета лига се игра на стадион...

Лудогорец III постигна убедителна победа с 3:0 над Черноломец (Попово) в мач от 12-тия кръг на Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на един от терените на „Гнездо на орли“.

Домакините имаха възможност да поведат още в 3-ата минута, но Станислав Вълчев пропусна да отбележи от бялата точка. Резултатът беше открит в 17-ата минута след точен удар на Божидар Владимиров, който изведе орлите напред. Първата част завърши при този резултат.

През второто полувреме превъзходството на домакините бе затвърдено от двата гола на Георги Николов. Той се разписа в 68-ата минута, а в последната минута на редовното време Николов оформи и крайното 3:0.

Получи се здрав мач, срещу отбор, който е един от факторите в нашата група. Момчетата се постараха, показаха добри неща, но има още много какво да се желае. Вече е време, това, което показваме в домакинските срещи, да го пренесем и при гостуванията. Навън ни трябват повече характер и увереност, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.

ЛУДОГОРЕЦ III – ЧЕРНОЛОМЕЦ (ПОПОВО) 3:0

1:0 – Божидар Владимиров (17‘)
2:0 – Георги Николов (68‘)
3:0 – Георги Николов (90‘)

ЛУДОГОРЕЦ III : Мартин Петков, Георги Маджаров, Алекс Луканов, Валентин Цветанов (46‘ – Росен Иванов), Мартин Русков, Димитър Василев, Георги Николов, Станислав Вълчев ( 80‘ - Николай Горанчев), Хидает Хюсеин( 68‘ – Анастас Пемперски), Георги Недков (54‘ – Даниел-Виктор Кънчев), Божидар Владимиров (68‘ – Озан Ремзи)

ЧЕРНОЛОМЕЦ (ПОПОВО): Радосвет Христов, Васил Марков, Александър Недев, Беадир Беадиров, Десислав Петков, Светослав Атанасов ( 71‘ -  Гюкан Сакалъ), Тодор Кънчев, Калин Кънчев, Светослав Славчев, Мехмед Мехмед, Ясен Василев