Академия 4 Октомври 2020

Лудогорец U15 вкара 9 безответни гола на Сините камъни

Лудогорец U15 отбеляза 9 безответни гола на връстниците си от Сините камъни (Сливен). Мачът от X кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15...

Лудогорец U15 отбеляза 9 безответни гола на връстниците си от Сините камъни (Сливен). Мачът от X кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Емилиян Петров откриха още в 2-та минута чрез Филип Генов. Никола Ботев удвои 2 минути по-.късно. Ивайло Петров фиксира класиката в 10-та минута. За 4:0 се разписа Константин Димитров в 17-та минута. В 23-та Ивайло Петров отбеляза втория си гол в двубоя за 5:0. Джанер Садетинов направи резултата 6:0 в 27-та минута. Константин Димитров реализира втория си гол в 35-та минута и почивката дойде при резултат 7:0.

През второто полувреме паднаха още два гола. Ангел Димитров вкара за 8:0 в 56-та минута, а в 60-та Мирон Асенов оформи крайното 9:0.

Няма какво толкова да се коментира след такъв мач. Имахме пълно превъзходство, но и съперникът не бе от най-силните в групата, коментира след края на срещата старши трньорът Емилиян Петров.