Репортаж 27 Септември 2020

Лудогорец III с класика над Интер

Лудогорец III спечели с класическото 3:0 гостуването си в Добрич на местния Интер за мача от VII кръг на първенството в Североизточна Трета лига....

През първото полувреме съименниците на италианския гранд от Милано удържаха нулевото равенство. Основната заслуга за това бе на  "орлите", които направиха куп пропуски.  На два пъти, след удари на Божидар Владимиров и Станислав Вълчев, гредите също помогнаха на домакините.

През втората част момчетата на Димчо Ненов излязоха по-концентрирани и завоюваха трите точки. Мартин Русков откри в 52-та минута, след като засече с глава центриране на Христо Георгиев от корнер. В 66-та минута Божидар Владимиров удвои, след хубав пробив на Каел Димитров. Отново Божидар Владимиров оформи крайното 3:0 в 75-та минута на двубоя.

За тази среща заложихме на по-експериментален състав, като в игра влязоха пет момчета от U17.  Като цяло се справихме добре. Беше важно да вземем този двубой и го направихме, заяви след последния съдийски сигнал Димчо Ненов.